Partizan pobedio OFK Beograd

12. март 2011.

Srbija (Beta) - Fudbaleri Partizana pobedili su OFK Beograd u uzbudljivom meču na stadionu u Humskoj sa 2:1 u 18. kolu Super lige Srbije.

Tri boda crno-belima doneo je Milan Smiljanić preciznim udarcem sa 16 metara u 89. minutu.

Partizan je poveo preko Princa Tejga u 56. minutu, kada je udarcem glavom posle centaršuta Saše Ilića savladao golmana OFK Beograda Bojana Šaranova, ali su gosti izjednačili golom Milana Rodića posle kornera u 86. minutu.

Izabranici Aleksandra Stanojevića bili su bolji rival tokom celog meča, a glavni „krivac“ što nisu ubedljivije slavili je gostujući čuvar mreže.

Šaranov je u nekoliko navrata odlično intervenisao, posebno posle pokušaja Ivice Ilieva u 61. i 68. minutu, kao i kod udarca Tejga u 76.

Meč u Humskoj pred 12.000 gledalaca počeo je svečano, dodelom nagrade Večernjih novosti Saši Iliću. Fudbaler crno-belih izabran je za najboljeg igrača u 2010. godini od strane kapitena ostalih timova.