Partizan siguran protiv Jagodine 3:0

Izvor: Викиновости

31. oktobar 2010.

Beograd / Srbija, - Fudbaleri Partizana nisu imali mnogo poteškoća u 10. kolu Jelen Superlige u kome su sa 3:0 pred svojom publikom savladali Jagodinu.

Partizan je igrao u sastavu: „88 Stojković, 2 Miljković, 18 Lazevski, 15 Savić, 20 Krstajić, 99 Smiljanić, 7 Tomić, 22 Ilić, 10 Moreira, 11 Boja, 9 Kleo .“

Rezerve: 12 Živković, 6 Stanković, 13 Jovanović, 8 Petrović, 25 Babović, 31 Šćepović, 77 Iliev.

Jagodina je igrala u sastavu: 11 Bondžulić, 25 Simić, 3 Protić, 26 Ilić, 23 Nastić, 19 Đilas, 29 Bojan Živković, 17 Beljić, 10 Bojović, 9 Ognjenović, 30 Šljivić.

Rezerve: 1 Janošević, 14 Đorđević, 8 Miloš Živković, 24 Đenić, 21 Ivanović, 18 Novković, 7 Vusljanin.

Prvo poluvreme je završeno bez pogodaka, što zbog nepreciznosti u odlučujućim momentima, što zbog intervencija golmana gostiju Bondžulića. Odmah na početku drugog poluvremena Partizan je došao do prednosti. Saša Ilić je u 52 minutu proigrao Moreiru u šesnaestercu gostiju, koji je rutinskim šutom postigao gol za vođstvo od 1:0. U 85 minutu Moreira je uzvratio asistenciju saigračima, ovaj put rezervisti Ilievu koji je sigurnim pogotkom poslao loptu u mrežu protivnika za 2:0. Treći gol je postignut u nadoknadi vremena, iz penala, a strelac je bio rezervista Radosav Petrović.