Јагодина и Рад поделили бодове

21. новембар 2010.

Јагодина / Србија, (Beta) - Фудбалери домаће Јагодине и београдског Рада одиграли су у недељу нерешено 1:1 у утакмици 13. кола Супер лиге Србије.

Иако је у првом полувремену Рад био боља екипа и створио неколико прилика за гол, мрежу су затресли фудбалери Јагодине.

После дуела голмана Милана Борјана и Бојана Бељића у казненом простору Рада у 45. минуту судија Миодраг Гогић показао је на „белу тачку“, а сигуран извођач пенала био је Владимир Ђилас.

„Грађевинари“ су у другом полувремену дошли до изједначења, такође из пенала у 65. минуту, када је погодак постигао капитен Радомир Коковић. Претходно је Илић направио прекршај над Андрићем.

Јагодинци су могли да обезбеде сва три бода у последњем нападу на утакмици, али је Младен Бојовић из изгледне позиције са 15 метара шутирао преко гола.