Jagodina i Rad podelili bodove

21. novembar 2010.

Jagodina / Srbija, (Beta) - Fudbaleri domaće Jagodine i beogradskog Rada odigrali su u nedelju nerešeno 1:1 u utakmici 13. kola Super lige Srbije.

Iako je u prvom poluvremenu Rad bio bolja ekipa i stvorio nekoliko prilika za gol, mrežu su zatresli fudbaleri Jagodine.

Posle duela golmana Milana Borjana i Bojana Beljića u kaznenom prostoru Rada u 45. minutu sudija Miodrag Gogić pokazao je na „belu tačku“, a siguran izvođač penala bio je Vladimir Đilas.

„Građevinari“ su u drugom poluvremenu došli do izjednačenja, takođe iz penala u 65. minutu, kada je pogodak postigao kapiten Radomir Koković. Prethodno je Ilić napravio prekršaj nad Andrićem.

Jagodinci su mogli da obezbede sva tri boda u poslednjem napadu na utakmici, ali je Mladen Bojović iz izgledne pozicije sa 15 metara šutirao preko gola.