Partizan ubedljiv u prvoj utakmici protiv Škendije

Stadion Partizana

13. јул 2011.
Србија -  (Beta) - Fudbaleri beogradskog Partizana ubedljivo su u sredu uveče na svom stadonu pobedili makedonsku Škendiju sa 4:0, u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Strelci za crno-bele bili su Zvonimir Vukić u 47, Eduardo u 58, Marko Šćepović u 74. i Izair Emini, koji je u 76. minutu postigao autogol.

Partizan je inicijativu u meču uspeo da realizuje golovima u drugom poluvremenu, dok je u prvom delu Škendija bila bliža pogotku, ali napadač Feran Hasani u 10. minutu nije iskoristio penal.

Susretu na stadionu u Humskoj prisustvovalo je oko 18.000 gledalaca.

Revanš utakmica igra se 19. jula u Skoplju.