Партизан убедљив у првој утакмици против Шкендије

Стадион Партизана

13. јул 2011.
Србија -  (Бета) - Фудбалери београдског Партизана убедљиво су у среду увече на свом стадону победили македонску Шкендију са 4:0, у првом мечу 2. кола квалификација за Лигу шампиона.

Стрелци за црно-беле били су Звонимир Вукић у 47, Едуардо у 58, Марко Шћеповић у 74. и Изаир Емини, који је у 76. минуту постигао аутогол.

Партизан је иницијативу у мечу успео да реализује головима у другом полувремену, док је у првом делу Шкендија била ближа поготку, али нападач Феран Хасани у 10. минуту није искористио пенал.

Сусрету на стадиону у Хумској присуствовало је око 18.000 гледалаца.

Реванш утакмица игра се 19. јула у Скопљу.