Србија немоћна у Загребу, изгубила са 2:0

Извор: Викиновости

22. март 2013.
Загреб/ Хрватска (Бета) - Фудбалска репрезентација Србије изгубила је у петак у Загребу од селекције Хрватске са 2:0 у петом колу Групе A квалификација за Светско првенство 2014. године.

Србија је остала на четири бода и сада јој је остала само теоријска шанса да се пласира на Мундијал у Бразилу. Хрватска је прва у групи са 13 бодова.

Стрелац првог гола био је Марио Манџукић у 23. минуту након грешке Александра Коларова и одбране Србије, док је други гол за Хрватску постигао Ивица Олић након слободног ударца у 37. минуту.

Стадион Максимир је био распродан, а гостујућих навијача није било на стадиону јер су се тако договорили ХНС и ФСС.