Нови Пазар и Партизан играли нерешено

Извор: Викиновости

3. март 2012.
Нови Пазар/ Србија (Beta) - Фудбалери Новог Пазара одиграли су у суботу на свом терену нерешено 1:1 са Партизаном, у утакмици 16. кола Супер лиге Србије којом је почео пролећни део сезоне.

Нови Пазар је повео у 20. минуту голом зимског појачања Адмира Рашчића, а коначних 1:1 поставио је Ламин Дијара на почетку другог полувремена.

Голу Рашчића претходила је одлична шанса за Партизан, али је голман Пазараца Владан Ђогатовић спречио погодак после одличне шансе коју је имао Немања Томић након добре акције Стефана Бабовића и Звонимира Вукића,

Нови Пазар је повео после велике грешке голмана Партизана Владимира Стојковића и штопера Ивана Иванова. Емир Лотинац је центрирао са леве стране, а играчи црно-белих су „заборавили“ Рашчића који је у 20. минуту неометан из петерца главом лопту убацио у гол.

Црно-бели су изједначили у 48. минуту када је после центаршута Александра Лазевског Вукић оставио лопту Владимиру Миљковићу који је лоше шутирао, али је лопта некако стигла до Дијаре који је остао сам на петерцу и лопту послао у празан гол.

Гости из Београда контролисали су утакмицу, били бољи све време, а после изједначења имали су неколико одличних прилика да преокрену резултат, међутим голман Ђогатовић је добро бранио.