Novi Pazar i Partizan igrali nerešeno

3. mart 2012.
Novi Pazar/ Srbija (Beta) - Fudbaleri Novog Pazara odigrali su u subotu na svom terenu nerešeno 1:1 sa Partizanom, u utakmici 16. kola Super lige Srbije kojom je počeo prolećni deo sezone.

Novi Pazar je poveo u 20. minutu golom zimskog pojačanja Admira Raščića, a konačnih 1:1 postavio je Lamin Dijara na početku drugog poluvremena.

Golu Raščića prethodila je odlična šansa za Partizan, ali je golman Pazaraca Vladan Đogatović sprečio pogodak posle odlične šanse koju je imao Nemanja Tomić nakon dobre akcije Stefana Babovića i Zvonimira Vukića,

Novi Pazar je poveo posle velike greške golmana Partizana Vladimira Stojkovića i štopera Ivana Ivanova. Emir Lotinac je centrirao sa leve strane, a igrači crno-belih su „zaboravili“ Raščića koji je u 20. minutu neometan iz peterca glavom loptu ubacio u gol.

Crno-beli su izjednačili u 48. minutu kada je posle centaršuta Aleksandra Lazevskog Vukić ostavio loptu Vladimiru Miljkoviću koji je loše šutirao, ali je lopta nekako stigla do Dijare koji je ostao sam na petercu i loptu poslao u prazan gol.

Gosti iz Beograda kontrolisali su utakmicu, bili bolji sve vreme, a posle izjednačenja imali su nekoliko odličnih prilika da preokrenu rezultat, međutim golman Đogatović je dobro branio.