Prvi gol Milijaša za pobedu Vulverhemptona

5. децембар 2009.
Beograd-  (Beta) Fudbalski reprezentativac Srbije Nenad Milijaš postigao je svoj prvi gol u dresu Vulverhemptona i značajno doprineo pobedi tog tima nad Boltonom od 2:1 u 15. kolu engleske Premijer lige.

Vulverhemtpon je poveo u trećem minutu preko Džodija Kredoka, koji je mrežu Boltona zatresao posle gužve koja se u kaznenom prostoru stvorila posle ubacivanja Milijaša iz slobodnog udarca.

Milijaš se potom i upisao u listu strelaca, pošto je u 63. minutu primio pas Kevina Dojla i sa 30 metara savladao golmana Boltona Jusija Jaskelainena za svoj prvi gol za Vulverhempton u koji je stigao iz Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku.

Vulverhemptonu je pobeda nad Boltonom tek treća u sezoni, pa je i dalje u zoni ispadanja - na 18. mestu, sa 13 bodova iz 15 utakmica. Prvi je sa 36 bodova Čelsi, a na drugom mestu, sa dva boda zaostatka za Čelsijem, ali i utakmicom više, tim Mančester junajteda.