Први гол Милијаша за победу Вулверхемптона

5. децембар 2009.
Београд-  (Бета) Фудбалски репрезентативац Србије Ненад Милијаш постигао је свој први гол у дресу Вулверхемптона и значајно допринео победи тог тима над Болтоном од 2:1 у 15. колу енглеске Премијер лиге.

Вулверхемтпон је повео у трећем минуту преко Џодија Кредока, који је мрежу Болтона затресао после гужве која се у казненом простору створила после убацивања Милијаша из слободног ударца.

Милијаш се потом и уписао у листу стрелаца, пошто је у 63. минуту примио пас Кевина Дојла и са 30 метара савладао голмана Болтона Јусија Јаскелаинена за свој први гол за Вулверхемптон у који је стигао из Црвене звезде у летњем прелазном року.

Вулверхемптону је победа над Болтоном тек трећа у сезони, па је и даље у зони испадања - на 18. месту, са 13 бодова из 15 утакмица. Први је са 36 бодова Челси, а на другом месту, са два бода заостатка за Челсијем, али и утакмицом више, тим Манчестер јунајтеда.