Partizanu Kup Srbije, igrači Vojvodine prekinuli meč

12. мај 2011.
Србија -  (Beta-AP) - Fudbaleri Partizana osvojili su u sredu uveče Kup Srbije, pošto su igrači Vojvodine nezadovoljni suđenjem Slobodana Veselinovića napustili finalnu utakmicu na stadionu Marakana u Beogradu pri rezultatu 2:1 za crno-bele.

Do prekida je došlo u 83. minutu, nakon što su Novosađani tražili od Veselinovića da dosudi penal u njihovu korist. Prekid je trajao 15 minuta, posle čega je sudija po propisima svirao kraj.

Golove za Partizan postigli su Princ Tejgo u 17. minutu i Zvonimir Vukić u 70, posle diskutabilno dosuđenog penala. Strelac za Vojvodinu bio je Daniel Mojsov u 63. minutu, a njemu je poništen pogodak u 80. minutu zbog navodnog prekršaja nad Stefanom Savićem.

Utakmici je prisustvovalo nešto više od 20.000 gledalaca, a početak je kasnio 25 minuta pošto se čekalo da navijači Vojvodine uđu na stadion.