Партизану Куп Србије, играчи Војводине прекинули меч

Датотека:Србгрб.јпг

12. мај 2011.
Србија -  (Бета-АП) - Фудбалери Партизана освојили су у среду увече Куп Србије, пошто су играчи Војводине незадовољни суђењем Слободана Веселиновића напустили финалну утакмицу на стадиону Маракана у Београду при резултату 2:1 за црно-беле.

До прекида је дошло у 83. минуту, након што су Новосађани тражили од Веселиновића да досуди пенал у њихову корист. Прекид је трајао 15 минута, после чега је судија по прописима свирао крај.

Голове за Партизан постигли су Принц Тејго у 17. минуту и Звонимир Вукић у 70, после дискутабилно досуђеног пенала. Стрелац за Војводину био је Даниел Мојсов у 63. минуту, а њему је поништен погодак у 80. минуту због наводног прекршаја над Стефаном Савићем.

Утакмици је присуствовало нешто више од 20.000 гледалаца, а почетак је каснио 25 минута пошто се чекало да навијачи Војводине уђу на стадион.