Partizan, Vojvodina, Sloboda i Zvezda u polufinalu Kupa

10. novembar 2010.

Srbija, (Beta) - Fudbaleri Partizana, Vojvodine i Slobode Sevojna plasirali su se u sredu u polufinale Kupa Srbije.

Partizan je u Nišu pobedio Sinđelić sa 4:0, Vojvodina je u Novom Sadu pobedila Jagodinu sa 1:0, dok su fudbaleri Slobode Sevojna u Lučanima pobedili Spartak sa 3:2.

Dvostruki strelac za Partizan na niškom Čairu pred oko 5.000 gledalaca bio je Marko Šćepović, a po gol su postigli Saša Ilić i Almami Moreira.

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u sredu u polufinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu pobedili Teleoptik sa 2:1, a oba gola postigao je Andrija Kaluđerović. Zvezda je do pobede došla posle preokreta, pošto je drugoligaš Teleoptik poveo golom Gorana Antelja u 22. minutu. Kaluđerović je izjednačio u 49. minutu, a pobednički gol postigao je u 89.