Kaluđerović doneo pobedi Zvezdi

4. decembar 2011.
Srbija -  (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u nedelju Rad sa 2:1 na stadionu Obilića na Vračaru u 14. kolu Super lige Srbije.

Rad je poveo golom Ivana Rogača u 39, izjednačio je Evandro u 59. minutu, a pobedu Zvezdi doneo je Andrija Kaluđerović golom u trećem minutu sudijske nadoknade.

Pobedu Zvezdi od 2:1 doneo je Kaludjerović koji je sa sedam metara skrenuo loptu u gol domaćih posle dobrog pasa Petkovića sa leve strane.

Utakmici je prisustvovalo oko 2.000 gledalaca, a nije bilo navijača Rada koji su nezadovoljni jer se meč igrao na stadionu Obilića umesto na Banjici.

Fudbaleri Slobode Sevojno pobedili su u nedelju u gostima kulski Hajduk sa 2:1, iako je domaćin vodio do 85. minuta, u 14. kolu Super lige Srbije. Hajduk je poveo golom Rodoljuba Paunovića u petom minutu, a preokret Slobodi doneli su Hajdukovi igrači autogolovima.

Prvo je Aleksandar Jovanović savladao svog golmana u 85. minutu, a potom i Branko Pauljević u trećem minutu sudijske nadoknade.

Posle 14. kola Sloboda je peta na tabeli Super lige sa 25, a Hajduk je deveti sa 18 bodova.