Калуђеровић донео победи Звезди

4. децембар 2011.
Србија -  (Beta) - Фудбалери Црвене звезде победили су у недељу Рад са 2:1 на стадиону Обилића на Врачару у 14. колу Супер лиге Србије.

Рад је повео голом Ивана Рогача у 39, изједначио је Евандро у 59. минуту, а победу Звезди донео је Андрија Калуђеровић голом у трећем минуту судијске надокнаде.

Победу Звезди од 2:1 донео је Калудјеровић који је са седам метара скренуо лопту у гол домаћих после доброг паса Петковића са леве стране.

Утакмици је присуствовало око 2.000 гледалаца, а није било навијача Рада који су незадовољни јер се меч играо на стадиону Обилића уместо на Бањици.

Фудбалери Слободе Севојно победили су у недељу у гостима кулски Хајдук са 2:1, иако је домаћин водио до 85. минута, у 14. колу Супер лиге Србије. Хајдук је повео голом Родољуба Пауновића у петом минуту, а преокрет Слободи донели су Хајдукови играчи аутоголовима.

Прво је Александар Јовановић савладао свог голмана у 85. минуту, а потом и Бранко Пауљевић у трећем минуту судијске надокнаде.

После 14. кола Слобода је пета на табели Супер лиге са 25, а Хајдук је девети са 18 бодова.