Србија победила Јапан у пријатељској утакмици

Извор: Викиновости

7. април 2010.
БЕОГРАД, 7. априла 2010. (Бета) - Фудбалска репрезентација Србије, састављена од играча из домаће Супер лиге, победила је данас селекцију Јапана са 3:0, у пријатељској утакмици у Осаки.

Двоструки стрелац у победи Србије на стадиону Нагаи био је Драган Мрђа, који је постигао голове у 15. и 23. минуту. Трећи гол постигао је Немања Томић из слободног ударца, у 60. минуту.

Репрезентативци Србије су били бољи током целог меча, контролисали игру и успели да искористе шансе, а играчи Јапана и поред тога што су имали више лопту у поседу, нису успели да савладају Жељка Бркића и Милана Јованића.

Репрезентација Србије ће до почетка Светског првенства у Јужној Африци, од 11. јуна до 11. јула, одиграти још три пријатељске утакмице.