Слобода победила Раднички са 2:0

Извор: Викиновости

18. новембар 2012.
Србија -  (Бета) Фудбалери Слободе из Ужица победили су у недељу у гостима Раднички 1923 са 2:0 у последњој утакмици 13. кола фудбалског првенства Србије.

Слобода је до победе дошла головима Предрага Ранђеловића у 21. минуту и Дарија Пурића у 50.

Ужичани су до првог гола дошли након одличне дуге лопте Бојана Бељића, који је пронашао Тијага Галвау, а он је центаршутом са десне стране потом упослио Ранђеловића који је лако савладао Марка Кнежевића.

У 50. минуту Пурић је имао лак посао да доведе свој тим до другог гола, пошто је Галвао поново лоптом у празан простор и оставио самог везног фудбалера Слободе пред голманом Кнежевићем.

Слобода ће у наредном колу дочекати Црвену звезду, док ће Раднички гостовати Војводини у Новом Саду.

Ужичани након 13. кола заузимају седмо место у првенству са 20 бодова, док је Раднички 14. са 11 бодова.