Црвена звезда победила у Ивањици

2. април 2011.

Србија (Бета) - Фудбалери Црвене звезде победили су у суботу у Ивањици екипу Јавора са 2:0, у утакмици 20. кола првенства Србије.

Пети узастопни тријумф београдском тиму головима су донели Александар Јевтић у 33. минуту и Андрија Калуђеровић у судијској надокнади првог полувремена. У финишу меча Јавор је остао са играчем мање на терену, пошто је у 83. минуту због другог жутог картона терен морао да напусти Горан Луковић.

При резултату 0:0 судија Дејан Сантрач могао је да додели црвени картон голману Звезде Бобану Бајковићу. Он је оборио Марка Момчиловића изван шеснаестерца, али је арбитар проценио да је то прекршај за жути картон.

Црвена звезда се са ова три бода изједначила на првој позицији Супер лиге са Партизаном, који у 18.00 на свом терену игра против Борца из Чачка. Јавор је остао на десетом месту.