Partizan još jednom pobedio Škendiju

19. јул 2011.
Скопље-  (Beta) - Fudbaleri Partizana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su i u revanšu druge runde u Skoplju savladali makedonsku Škendiju sa 1:0.

Jedini pogodak postigao je Vladimir Jovančić u 67. minutu. U sudijskoj nadoknadi vremena igrač Škendije Muhamed Huseini zaradio je drugi žuti karton i isključenje.

U prvoj utakmici koja je odigrana pre šest dana na stadionu u Beogradu, prvak Srbije ubedljivo je pobedio sa 4:0.

Protivnik crno-belih u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona biće belgijski Genk. Prva utakmica igra se 26. jula u Belgiji, a revanš je 2. avgusta u Beogradu.

Škendija
Zendeli, Mustafi, Neziri, Kućuli, Hasani, Sali (od 46. minuta Hiseni), Selmani, Emini, Nikitović, Huesini, Beriša.
Partizan
Radiša Ilić, Aksentijević, Volkov, Ranković, Ivanov, Medo, Ilić, Tomić (od 46. minuta Babović), Vukić, Šćepović, Eduardo (od 63. minuta Jovančić).