Pobede Vojvodine, Javora i OFK

26. novembar 2011.
Srbija -  (Beta) - U prvim utakmicama 13. kola fudbalske Super lige Srbije Vojvodina je u subotu sa 4:0 pobedila BSK u Borči, Javor je kao domaćin bio bolji od Hajduka iz Kule sa 2:1, dok je OFK Beograd u gostima savladao poslednjeplasirani Metalac sa 1:0.

Utakmica u Novom Pazaru između istoimenog domaćina i Slobode Sevojno prekinuta je u 13. minutu, pri rezultatu 0:0, zbog anonimne dojave o bombi na stadionu. Posle nekoliko minuta pauze susret je nastavljen.

Po povratku na teren igrači Novog Pazara postigli su četiri pogotka i ostvarili drugu pobedu u sezoni. Strelci za domaći tim bili su Irfan Vusljanin u 29, Semir Hadžibulić u 34, Edin Ademović u 44. i Filip Stojanović u 80. minutu.

U 18.00 na beogradskoj „Marakani“ igra se 141. „večiti“ derbi između Crvene zvezde i Partizana, dok se u nedelju u 13.00 sastaju Radnički 1923 - Jagodina, Borac - Rad i Smederevo - Spartak.