Partizan siguran protiv OFK-a

17. mart 2013.
Srbija -  (Beta) - Fudbaleri Partizana pobedili su u nedelju OFK Beograd sa 2:0 u 19. kolu Super lige Srbije i tako stekli 11 bodova prednosti na vrhu tabele.

Golove su postigli Aleksandar Mitrović u 49. i Predrag Luka u 60. minutu meča. Partizan je tako zabeležio sve četiri pobede u prolećnom delu sezone i nije primio nijedan gol do sada.

Fudbaleri Radničkog pobedili su u nedelju u Nišu Crvenu zvezdu sa 2:1, u utakmici 19. kola Super lige Srbije.

Golove za Radnički postigli su Marko Ljubinković u 44. minutu i Petar Škuletić u 67. dok je pogodak za Crvenu zvezdu postigao Filip Kasalica u 78. minutu.

Crvena zvezda je posle petog prvenstvenog poraza ostala na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova i ima 11 manje od vodećeg Partizana, petostruki uzastopni šampion sada ima 49 bodova.

Radnički se popeo na deveto mesto na tabeli sa 24 boda.