Partizan pobedio Jagodinu i vratio se na prvo mesto

20. oktobar 2013.
Srbija -  (Beta) - Fudbaleri Partizana pobedili su u nedelju na gostujućem terenu Jagodinu sa 3:0, u utakmici 9. kola Super lige Srbije i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Prvi gol za Partizan postigao je Miloš Jojić u 34. minutu, a asistirao je kod pogodaka Nemanje Petrovića u 51, ​​i Nemanje Kojića u 84. minutu.

Pored strelaca, najzaslužniji za pobedu aktulenog šampiona bio je i golman Vladimir Stojković, koji je u više navrata dobro intervenisao, au 31. minutu odbranio je penal.

Partizan je tako prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i sa 20 bodova vratio se na prvo mesto na tabeli, ispred Čukaričkog koji ima 18 i Crvene zvezde i Vojvodine koje su sakupile po 16 bodova.

Jagodina, koja u osam utakmica nije uspela da postigne gol protiv Partizana, zauzima osmo mesto na tabeli sa 12 bodova.