Partizan izgubio od Tuna 3:0, verovatno ispao iz Evrope

29. avgust 2013.
Tun/ Švajcarska (Beta) - Fudbaleri Partizana izgubili su u četvrtak u gostima od švajcarskog Tuna sa 3:0 u revanš meču baraža za Ligu Evropa, čime su verovatno završili učešće u evropskim takmičenjima ove sezone.

Šampion Srbije, međutim, još ima male šanse da zaigra u Ligi Evropa, pošto će Evropska fudbalska unija (UEFA) sutra žrebom odlučiti ko će od 30 poraženih ekipa nastupiti umesto suspendovanog Fenerbahčea.

Crno-beli su u prvom meču slavili sa 1:0, ali večeras su imali slab nastup. Aleksandar Mitrović je postigao gol koji je poništen zbog ofsajda, a Partizanu u završnici prvog poluvremena nije dosuđen penal.

Golove su postigli Kristijan Šnojvli u 15, zatim njegov brat Marko Šnojvli u 48. i Luka Zufi u 76. minutu.