Vojvodina pobedila Inđiju

26. oktobar 2011.
Srbija -  (Beta) - Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su osmini finala u gostima posle preokreta pobedili Inđiju sa 2:1.

Inđija je povela golom Nebojše Vukojičića u 20. minutu, a Vojvodina je preokrenula u drugom poluvremenu golovima Đorđi Merebašvilija u 71. i Brane Ilića u 82. minutu.

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su na svom terenu Kolubaru sa 5:0. Napadač Milan Purović postigao je dva gola u prvom poluvremenu, a u drugom strelci su bili Amer Osmanagić jednom i Tamaš Takač dva puta.

Fudbaleri Partizana izborili su plasman u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su nadigrali ekipu Metalca 3:1 (2:0). Prva dva gola za crno-bele postigao je Zvonimir Vukić u šestom i devetom minutu, Srđan Simović je u 50. smanjio na 2:1, a konačan rezultat postavio je Stefan Babović.

Ostale utakmice odlučene su posle penala, a dalje su prošli Javor, Borac, Smederevo, Crvena zvezda i Spartak.