Извор: Викиновости
Иди на навигацију Иди на претрагу

Србгрб.јпг

1. мај 2011.
Србија -  (Бета) - Фудбалери Војводине победили су у суботу као домаћин у Новом Саду екипу Рада са 2:0 у утакмици 25. кола првенства Србије и изједначили се на другој позицији са Црвеном звездом, која ће у недељу на свом терену играти против Хајдука из Куле.

Голове за Војводину постигли су Мирослав Стевановић у 60. и Џо Антви у 90. минуту.

Новосађани пет кола пре краја Супер лиге имају 59 бодова, као и Црвена звезда, док је водећи Партизан сакупио 65. Црно-бели су раније истог дана победили Јагодину у гостима са 2:0.

Рад и поред пораза није угрозио четврту позицију на табели, пошто је наближи пратилац „грађевинара“, Спартак из Суботице, изгубио на свом терену од Борца из Чачка са 2:1. Последње пласирани Чукарички био је на корак од освајања првог бода овог пролећа, али је Инђија ипак победила на Бановом брду. Гол за госте, који су победили са 2:1, у 90. минуту постигао је Бојан Дубајић.