Солидно вече за српске кошаркашке

4. март 2010.
БЕОГРАД, 4. марта 2010. (Бета) - Кошаркашки интернационалци из Србије играли су добро у ноћашњим утакмицама НБА лиге, али ниједна од екипа за које наступају није забележила победу. Предраг Стојаковић провео је у игри 38 минута и убацио 18 поена за Њу Орлеанс, који је на свом терену изгубио од Мемфиса са 104:100.

Екипа Минесоте изгубила је на гостовању код Даласа са 112:109, а домаћину је то била девета узастопна победа. Дарко Миличић провео је на 14 минута на паркету и постигао шест поена за Минесоту, док је Александар Павловић играо десет минута за госте и убацио пет поена.

Кошаркаши Оклахома Ситија изгубили су од домаћег Денвера са 119:90, а капитен репрезентације Србије Ненад Крстић постигао је четири поена за 26 минута, колико је провео у игри. Екипа Голден Стејта, за коју ноћас није играо Владимир Радмановић, изгубила је на гостовању код Орланда са 117:90.