Извор: Викиновости
Пређи на навигацију Пређи на претрагу

600пx Бианцо цон диагонале Неро цон ДФЦ.пнг

17. август 2011.
Даблин-  (Бета) - Фудбалери Партизана одиграли су у четвртак увече у Даблину нерешено 1:1 против ирске екипе Шемрок роверс у првој утакмици четвртог кола квалификација за Лигу Европа.

Црно-бели су повели у 14. минуту поготком Немање Томића, а изједначујући гол за Ирце постигао је Гери Мекејб у 81. минуту.

Реванш утакмица игра се за седам дана у Београду, а победник ће се пласирати у групну фазу такмичења у Лиги Европа.

600пx Бианцо е Россо диагонале цон стелла Росса.пнг

Фудбалери Црвене звезде изгубили су у четвртак увече у Београду од француског Рена са 2:1 у првој утакмици четвртог кола квалификација за Лигу Европа.

Црвено-бели су повели голом Бразилца Кадуа у 17. минуту из пенала, а изједначио је Жонатан Питроипа у 41. минуту. Победу француској екипи донео је Виктор Монтано у 75. минуту.

Реванш утакмица игра се за седам дана у Рену, а победник ће се пласирати у групну фазу такмичења у Лиги Европа.