Партизан на Бањици до прве победе у гостима

Извор: Викиновости

25. октобар 2009.
Београд-  (Бета) Фудбалери Партизана победили су у недељу на Бањици екипу Рада са 3:2 у последњој утакмици деветог кола Јелен Супер лиге и забележили први тријумф у гостима ове сезоне.

Београдски ривали одиграли су веома добру утакмицу, која је била и занимљива и са доста прилика, а победом на Бањици екипа Партизана поново је дошла на четири бода заостатка у односу на водећу Црвену звезду.

"Црно-бели" су повели већ у деветом минуту, када је Немања Томић шутирао са 16 метара, голман Рада одбио лопту до Клеа, а Бразилац је са десет метара послао у мрежу. Радост гостујућих навијача трајала је до 24. минута, када је Радивојевић прошао двојицу играча Партизана и асистирао Андрији Калуђеровићу који је прецизним ударцем са 11 метара савладао голмана Александра Радосављевића.