Нови пораз Партизана на европској сцени

Извор: Викиновости

5. новембар 2009.
Београд-  (Бета) Фудбалери Партизана изгубили су вечерас у Београду од белгијског Брижа са 4:2 и у четвртом колу Групе Ј Лиге Европа претрпели 11. узастопни пораз у међународним такмичењима, не рачунајући квалификационе утакмице.

Двоструки стрелац за Бриж био је нападач са Обале Слоноваче Дорж Куема, који је мрежу Партизана затресао у 34. и 57. минуту. Први гол за белгијску екипу постигао је у 28. минуту Хрват Иван Перишић, који је у првом дуелу две екипе у Брижу постигао оба гола. Четврти је био дело Вадиса Одјидја-Офеа у 74. минуту.

Голове за Партизан постигли су Адем Љајић у 52. и Вашингтон у 67. минуту. Лошу представу Партизан употпунио је други жути, односно црвени картон за Младена Крстајића у 80. минуту утакмице.