Меси на прегледима

Извор: Викиновости

3. април 2013.
Барселона/ Шпанија (Бета) Фудбалер Барселоне Лионел Меси у среду ће бити подвргнут додатним прегледима, како би се утврдило колико је озбиљна његова повреда.

Меси је у уторак, током првог полувремена прве четвртфинале утакмице Лиге шампиона против Пари Сен Жермена повредио колено, због чега га је у полувремену заменио Сеск Фабрегас.

Утакмица у Паризу завршена је нерешено 2:2, голове за Барселону постигли су Меси у 38. минуту и Чави Ернандез у 89. минуту, док су стрелци за домаћи тим били Златан Ибрахимовић у 79. и Матуди у четвртом минуту судијске надокнаде времена.

Фудбалер Сеск Фабрегас је рекао да је Меси утучен због повреде, али да се нада да ће се најбољи играч каталонске екипе ускоро вратити на терен.

"Тужан је јер је повредјен. Дуго година није био у таквој ситуацији, а у последњих пет година одиграо је много утакмица. Добро га познајем, сигурно ће желети да се што пре опорави", рекао је он.