Пређи на садржај

Мајами победио Вашингтон

31. март 2011.

САД, (Бета) - Кошаркаши Мајамија победили су у ноћи између среде и четвртка Вашингтон са 123:107, у утакмици америчке НБА лиге, а томе су највише допринели Леброн Џејмс са 35 поена и Двејн Вејд са 33.

Минесота је изгубила од Чикага са 91:108 и тако забележила осми узастопни пораз. У том мечу за поражени тим Дарко Миличић је одиграо 26 минута и постигао седам поена.

Далас је савладао „ЛА Клиперсе“ са 106:100 и дошао до пете узастопне победе, а најефикснији у победничком тиму био је Дирк Новицки са 24 поена. Кошаркаш Србије Предраг Стојаковић допринео је том резултату са 11 поена.

Голден Стејт изгубио је од Мемфиса са 91:110. У победничком тиму Тони Ален постигао је 21 поен и имао есам скокова и четири асистенције. У пораженој екипи кошаркаш Србије Владимир Радмановић постигао је 11 поена за 14 минута.