Лејкерси победили Бостон поенима Брајанта

1. фебруар 2010.
БЕОГРАД, 1. фебруара 2010. (Бета) - Кошаркаши Лос Анђелес Лејкерса победили су у недељу увече Бостон са 90:89 поенима Кобија Брајанта 7,3 секунде пре краја утакмице.

Кливленд је победио Лос Анђелес Клиперсе са 114:89. Кавалирси су изједначили рекорд НБА лиге постигавши 46 поена у првој четвртини, уз 11 "тројки". Оклахома је победила Голден Стејт са 112:104 уз 45 поена Кевина Дуранта. Он је додао и 11 скокова, а имао је шут из игре 16/21.

Минесота је победила Њујорк са 112:91 и тако нанела Никсима трећи узастопни пораз у лиги. Српски интернационалац Саша Павловић играо је мање од два минута и није постигао ниједан поен. У осталим утакмицама Денвер је победио Сан Антонио са 103:89, Орландо је био бољи од Детроита 91:86, а Феникс је после продужетка савладао Хјустон са 115:11. Торонто је победио Индијану са 117:102, а Филаделфија је била боља од Њу Џерсија са 83:79.