Доњи Срем бољи од Јавора, ОФК добио Слободу

30. март 2013.
Србија -  (Бета) - Фудбалери Доњег Срема победили су у суботу у Пећинцима екипу Јавора са 3:0, у утакмици 20. кола Супер лиге Србије и тако прекинули успешну серију гостију.

ОФК Београд је на Омладинском стадиону на Карабурми савладао ужичку Слободу са 1:0 голом Николе Васиљевића у 87. минуту и тако дошао до прве победе у пролећном делу сезоне.

БСК је у Борчи добио Рад са 1:0 поготком Ненада Јовановића у 31. минуту, а посао домаћину олакшао је фудбалер тима са Бањице Саша Јовановић који је искључен у 54. минуту.

Спартак је на свом терену у Суботици савладао Нови Пазар са 2:0, а стрелци су били Ђорђе Деспотовић у 23. и Владимир Торбица из пенала у 73. минуту.

Раднички Ниш остао је непоражен и у петој утакмици пролећног дела сезоне Супер лиге, пошто је у гостима одиграо нерешено без голова са последњепласираним Смедеревом.