Корисник:ГрондинБот

Извор: Викиновости
Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Тхис ис тхе Усер Грондин'с Бот. Тхис усер ис сyсоп анд буреауцрат ин Френцх Wикинеwс.


Листе дес тâцхес à еxéцутер — Листа задатака[уреди]