Вадуц - Војводина 0:2

14. јул 2011.
Нови Сад/ Лихтенштајн (Beta) - Војводина победили Вадуц у Лихтенштајну 2:0 головима Абубакара Оумаруа и Бране Илића.

ФК Војводина је у првом мечу друге рунде као гост победила Лихтенштајнски Вадуц са 2:0 (0:0). Тиму тренра Љубомира Ристовског требало је шездесет минута да сломи отпор представника Лихтенштајна, иначе учесника Друге швајцарске лиге. Прво се у стрелце уписао Оумару Абубакар. Десет минута касније Брана Илић је ставио тачку и резултат је био 2:0.

Војводина ће у петак сазнати ривала у трећој рунди и кога год да јој жреб додели, где ће имати много тежи задатак.