Batić: Jemstvo za Terzića kuća u Bačkoj Topoli

Из слободних - ВикиВести


12. јун 2009.(Beograd) -  (Beta) Advokat bivšeg predsednika FSS Zvezdana Terzića, Vladan Batić najavio je da će za nekoliko dana ponuditi jemstvo za ukidanje poternice i pritvora u vidu kuće i dvorišta u Bačkoj Topoli, koje su vlasništvo roditelja i bake njegovog klijenta.

"Ponudićemo jemstvo, u pitanju su nekretnine, kuća i dvorište roditelja i bake Zvezdana Terzića. Prema našim procenama, vrednost toga je između 150.000 i 200.000 evra. Spremni smo da doplatimo razliku do 200.000 evra, ako vredi manje", izjavio je Batić na konferenciji za novinare u Beogradu.

Batić je dodao da je to jemstvo garancija da Terzić neće bežati i podsetio da je u nekim drugim, težim slučajevima, sud dozvoljavao odbranu sa slobode.

"Podsetiću vas samo na slučaj Mire Marković, koja je platila 20.000 evra. Tu je i Bojana Bajrušević, koja je jedna od osumnjičenih u slučaju duvanske mafije", kazao je Batić.


[уреди] Извор