Majami: Ivanović izgubila od Erani

Izvor: Викиновости

26. mart 2013.
Majami/ SAD (Agencije) - Srpska teniserka Ana Ivanović izgubila je u osminu finala turnira u Majamiju od italijanke Sare Erani, sa 2:1 u setovima (1:6, 6:4, 6:2).

Ana Ivanović je bila vidno razočarana posle poraza od Sare Erani u osmini finala turnira Premijer serije u Majamiju. Italijanka je pobedila sa 1:6, 6:4, 6:2, iako je Ana u većem delu meča igrala dobro.

Veoma sam potrešena rezultatom. Imala sam lepu priliku da pobedim. U drugom setu, posle vođstva Eranijeve od 5:0 osvojila sam četiri uzastopna gema i servirala za izjednačenje, ali nekoliko grešaka me je sprečilo da se potpuno vratim - rekla je Ivanovićeva. Ana je na startu odlučujućeg trećeg seta napravila brejk, ali nije uspela da prelomi meč.