Партизан још једном победио Шкендију

Извор: Викиновости

19. јул 2011.
Скопље-  (Бета) - Фудбалери Партизана пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу шампиона, пошто су и у реваншу друге рунде у Скопљу савладали македонску Шкендију са 1:0.

Једини погодак постигао је Владимир Јованчић у 67. минуту. У судијској надокнади времена играч Шкендије Мухамед Хусеини зарадио је други жути картон и искључење.

У првој утакмици која је одиграна пре шест дана на стадиону у Београду, првак Србије убедљиво је победио са 4:0.

Противник црно-белих у трећем колу квалификација за Лигу шампиона биће белгијски Генк. Прва утакмица игра се 26. јула у Белгији, а реванш је 2. августа у Београду.

Шкендија
Зендели, Мустафи, Незири, Кућули, Хасани, Сали (од 46. минута Хисени), Селмани, Емини, Никитовић, Хуесини, Бериша.
Партизан
Радиша Илић, Аксентијевић, Волков, Ранковић, Иванов, Медо, Илић, Томић (од 46. минута Бабовић), Вукић, Шћеповић, Едуардо (од 63. минута Јованчић).