Таго донео бодове Партизану, славље Војводине у Јагодини

Извор: Викиновости

5. март 2011.

Србија (Бета) - Фудбалери Партизана победом над домаћом Инђијом од 3:1 почели су пролећни део такмичења у Супер лиги Србије, док је Војводина у гостима савладала Јагодину са 2:1.

На изузетно лошем терену у Инђији црно-бели су повели у 12. минуту. Први и једини озбиљнији напад Инђија је искористила и дошла до изједначења. Играо се 31. минут, када је после једне убачене лопте дошло до неспоразума голмана Владимира Стојковића и Саше Илића, а то је искористио Милан Давидов и постигао гол.

До нове предности Партизан је дошао у 50. минуту, када је после додавања Звонимира Вукића, Ивица Илиев погодио мрежу ударцем са 16 метара. Победу црно-белих потврдио је репрезентативац Гане, Тејго у 63. минуту, када је главом постигао свој други погодак на утакмици.

Војводина је на гостовању код Јагодине повела у 30. минуту голом Грузијца Ђорђија Меребашвилија из пенала. Радост гостију из Новог Сада трајала је само до 34. минуту, када је Дејан Дјенић постигао изједначујући погодак.

Епитет фаворита и кандидата за титулу Војводина је ипак потврдила у завршници утакмице, пошто је Брана Илић у 74. минуту постигао победоносни гол.